Język angielski

Klucz do sukcesu

Tłumaczenia

Angielski otwiera możliwości​

Mam wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego na polski i odwrotnie. Mieszkając w Londynie współpracowałam z dużymi agencjami tłumaczeniowymi, z ramienia których byłam wysyłana do szpitali i urzędów. Od wielu lat prowadzę w języku angielskim korespondencję mailową lub SMS-ową moich klientów.

W wielu miejscach obecnie oczekuje się przedstawienia tekstów w obu językach – polskim i angielskim. Angielski otwiera wiele drzwi: do sprzedaży swoich usług, do lepszej pracy, do zdobycia większej ilości klientów. Trudno nawet sprecyzować co może być potrzebne do przetłumaczenia. Chętnie służę swoją pomocą i doświadczeniem w tym zakresie.

Nauka języka angielskiego

Dziedzina warta inwestycji

Język angielski jest obecnie pierwszym językiem na świecie w różnych dziedzinach życia. Otwiera możliwości pozyskania większej wiedzy, skorzystania z usług, otrzymania lepszej pracy, poszerzenia kręgów znajomości. Warto go znać i używać – nigdy nie wiadomo gdzie może się przydać i do czego otworzyć drzwi. Mogę pomóc w poznawaniu języka angielskiego oraz w jego używaniu. Pomogę w likwidacji blokad w mówieniu, wzmocnię Twoją pewność w jego używaniu i zachęcę do dalszej nauki. Mam wieloletnie doświadczenie w nauce angielskiego Polaków w Polsce (indywidualnie, online, w prywatnej szkole językowej) oraz za granicą (online i indywidualnie). Skutecznie wyjaśniam gramatykę oraz pomagam przełamać bariery w mówieniu. Znam zarówno język książkowy, jak i potoczny – używany przez osoby anglojęzyczne. Ponadto znam kulturowe niuanse posługiwania się językiem angielskim.